Teknik Servis Kapsamlarımız

Profesyonel test cihazlarımız ile UV, SOLVENT, EKO SOLVENT, BASKES, makinalarınız revizyonlarını gerçekleştirilerek en uzun süreli kullanım gücünde sahip olmasını sağlamaktayız.

MÜREKKEP HORTUM & FİLTRELERİ

BASKI KAFASI VE MÜREKKEP KALİBRASYONU

MEKANİK PERİYODİK BAKIM

ELEKTRONİK KART VE KAFA KABLOSU DEĞİŞİMİ

BASKI KAFASI KARTUŞ DEĞİŞİMİ

BİLYE, TEKERLEK & KAYIŞ DEĞİŞİMİ

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Neden kendimizi en iyi dijital baskı teknoloji servisi ve malzeme tedarikçisi olarak görüyoruz?

Güvenilirliğin, Dürüstlük ve şeffaflığın yetkin müşteri hizmetleriyle birleştiğinde müşterilerimizin iş sahasının devamlığının ve daha da çok büyümesinin en önemli koşulunu oluşturduğunu çok iyi biliyoruz.

Profesyonel test cihazlarımız ve teknik ekiplerimizce UV, SOLVENT, EKO SOLVENT, BASKES, makinalarınız revizyonlarını gerçekleştirilerek en uzun süreli kullanım gücünde sahip olmasını sağlayabiliyoruz.

Temsilcisi olduğumuz en yaygın kullanılan markaların makinelerini ve sizin makineleriniz için, Yüksek eğitimli teknisyen ekibimizin size en kapsamlı hizmeti vereceğine güvenin, Makine servisi ve sizde olan marka makinelerimiz için hata teşhisleri de dahil olmak üzere en iyi dijital baskı parkurunu hizmetinize sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin…

Hızlı ve sorunsuz teknik hizmetimize güvenin. Profesyonel ekibimiz teknoloji testleri, güncellemelerimiz ve ürünlerimiz, Makine kurulumumuz, Medya pergelimiz ve teknik revizyonlarımız, Rakiplerinize üstünlük sağlayarak rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacaktır.

  • BİLYE, TEKERLEK & KAYIŞ DEĞİŞİMİ: Tam zamanlı kullanılan makinelerinizde oluşan ray yıpranması ve kayış yıpranması sorununu gideriyoruz.
  • BASKI KAFASI & KARTUŞ DEĞİŞİMİ : Tam zamanlı çalışan makinelerinizde süresi dolan baskı kafalarının değişimini yapıyoruz.
  • BASKI KAFASI VE MÜREKKEP KALİBRASYONU : Zamanla performansı azalan baskı kafalarınızın baskı kalite kalibrasyonlarını, Ve Baskılarınızdan en doğru rengin çıkması için mürekkep kalibrasyonunu yapıyoruz.
  • ELEKTRONİK KART VE BAĞLANTI KABLO DEĞİŞİMİ : Tam zamanlı çalışan baskı makinelerinizin bağlantı kablolarının değişimini yapıyoruz.

PARKURUNUZU EN İYİ DURUMA GETİREBİLMEMİZ İÇİN >>>