Online Randevu Alın

Size olan taahhüdümüz dürüst, arkadaş canlısı ve zamanında hizmet vermektir. 2009’den beri sektöre hizmet veren yerel işletmemizi ziyaret edin.

Şimdi, En Doğru olanı yapıyoruz.

Temsilcisi olduğumuz en yaygın kullanılan markaların makineleri için, Yüksek eğitimli teknisyen ekibimizin size en uygun makine ve malzemeler için keşif çalışması gerçekleştirmelerine izin verin, Makine satışı, Makine servisi ve sizde olan marka makinelerimiz için hata teşhisleri de dahil olmak üzere en iyi dijital baskı parkuru hizmetleri sunulması için bizimle iletişime geçin…

Profesyonel test cihazlarımız ve teknik ekiplerimizce UV, SOLVENT, EKO SOLVENT, BASKES, makinalarınız revizyonlarını gerçekleştirilerek en uzun süreli kullanım gücünde sahip olunmasını sağlayabiliriz.

Neden kendimizi en iyi dijital baskı teknoloji ve malzeme tedarikçisi olarak görüyoruz?

Güvenilirliğin, Dürüstlük ve şeffaflığın yetkin müşteri hizmetleriyle birleştiğinde müşterilerimizin iş sahasının devamlığının ve daha da çok büyümesinin en önemli koşulunu oluşturduğunu çok iyi biliyoruz.

Hızlı ve sorunsuz teknik hizmetimize güvenin. Profesyonel ekibimiz teknoloji testleri, güncellemelerimiz ve ürünlerimiz, Makine kurulumumuz, Medya pergelimiz ve teknik revizyonlarımız, Rakiplerinize üstünlük sağlayarak rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacaktır.

Şeffaflık

Dünyaca ünlü markaların patentli ürünülerinin temsilcilik hakkına sahip olmakla beraber uzun süreli müşteri memnuiyeti sağlamış sektörün en saygın partneri konumundayız.

Kalite & Değer

Ürünlerimizin uzun süre markalar garantisi kapsamında olabilme durumu ve sağlamlığıyla birlikte sizler için ayrıca iş akışında aksaklığa imkan vermeyecek boyuttadır.

Teknoloji

Profesyonel test cihazlarımız ile UV, SOLVENT, EKO SOLVENT, BASKES, makinalarınız revizyonlarını gerçekleştirebilecek öncü teknolojiye ve yetkiye sahibiz.

Türkiye Temsilcisi Olduğumuz Markalar

Üniversal Güvencesindeki Galaxy ve Phaeton markalı Makine ve ürünlerin yetkili Bayisi olmak gururunu taşıyan firmamız, Sizlere geçmişte olduğu gibi gelecekte de sorunsuz hizmet vermeye devam edecektir.

Universal

UNIVERSAL PHAETON DIGITAL EQUIPMENT LTD

Universal Phaeton

UNIVERSAL PHAETON DIGITAL EQUIPMENT LTD

Universal Galaxy

UNIVERSAL PHAETON DIGITAL EQUIPMENT LTD

Türkiye pazarında bayisi olduğumuz firmaların yazılım, ekipman, yedek parça, kurulum ve mürekkeplerinin satış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

9 Yılı Aşkın Deneyim

Bulması zor problemleri teşhis etmede uzmanız. Biz 2009 yılından beri bir aile şirketi olarak çalışmaktayız.

Temsilcisi olduğumuz marka ve modellere teknik destek sağlayabiliyoruz.
Teknik ve teknolojik tüm gereksinimleri sağlayabiliyoruz
Tüm çalışmalarımızda tüm hizmetlerin garantisi vardır.

Mükemmel Çalışma Prensibi

Baskı makinesi, malzemeleri, satış ve onarımları için birinci sınıf hizmet veriyoruz. Ayrıca kartuşların bakımı ve baskı programları teknik desteği sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklıklarımız

Türkiye pazarında bayisi olduğumuz firmaların yazılım, ekipman, yedek parça, medya malzemeri, mürekkep ve kurulum malzemerinin satış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Baskı Sisteminiz Doğru Ellerde

Size olan taahhüdümüz dürüst, arkadaş canlısı ve zamanında hizmet vermektir. 2009’den beri sektöre hizmet veren yerel işletmemize güvenin.

Makine Kurulum Onarım Yedek Parça ve Teknoloji İhtiyaçlarınız İçin Buradayız